Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

за нас

Добар квалитет, брза испорака, со висок углед и прифатлива

Ningbo Feinade Electrical Appliance Co., Ltd ,   утврдени се наоѓа во Ningbo, Кина. Тоа е 2 км подалеку од Geely автомобилски индустриски парк. Тоа е науката и технологијата претпријатие интегрирање со R & D, производство, трговија и услуги. На растенијата се фокусира на заштита на моторот за повеќе од години. Таа е специјализирана за апликации на технологијата еден чип микропроцесор во областа на индустриска контрола, електроника и автомобилската електроника.

 

Ако ви треба индустриски решение ... Ние сме достапни за вас

Ние обезбеди иновативни решенија за одржлив напредок. Нашиот професионален тим работи на тоа да се зголеми ефикасноста на продуктивноста и трошоците на пазарот

Контактирајте не
3
4
2
5
558d18de76d4d
558d179abf33c
558d182bcbb74
558d1714b8d0f
32
3123
4314
timg
WhatsApp Online Chat !