Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

за нас

9f6db111

Fnad Апарати за растенијата е науката и технологијата претпријатие интегрирање со R & D, производство, трговија и услуги. Компанијата е 2 км подалеку од Geely автомобилски индустриски парк во Ningbo, Кина.

Ние сме водечки заштита на моторот и од областа на примена на технологијата еден чип микропроцесор во областа на индустриска контрола, електроника и автомобилската електроника.

Нашите главни производи се протектори за моторите, фаза неуспех заштитници, заштитници фаза секвенца, Волт-амперметри, пренапони заштитник, температура контролори, итн

Ние настојуваме да се направи компанијата треба да се наведени во Хонг Конг во 2020 година Добредојдовте да ја посетите и да се комуницира со нас.


WhatsApp Online Chat !