Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

Контактирајте не

a7f02937

Ningbo Feinade Electrical Appliance Co.,Ltd.

адреса

146 xiaotang road, hangzhou bay new area, Ningbo city,Zhejiang province.

Е-пошта

feinade@cnfeinade.com

телефон

   0574-82354293
18067266931
   0574-82351033

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне
Сабота 10ч 2 часот попладне за да се
Недела: Затворено

ПРИДРУЖИ НИ СЕ

MANAGER

n_v2c2363b002965436ebce301ced4634684

БАРАЊЕТО

Ние се вработи регионални агенти, менаџери и бизнис елити во светот

само да дојде да ни се придружат

0574-82354283


WhatsApp Online Chat !