Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

Контактирајте не

a7f02937

Feinade Апарати за растенијата

адреса

Shicheng lianjiang патот, заливот Хангжу нова област, Cixi, Жеџијанг покраината

Е-пошта

feinade@cnfeinade.com

телефон

400-800-3767
18067266931
0574-82351033

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне
Сабота 10ч 2 часот попладне за да се
Недела: Затворено

ПРИДРУЖИ НИ СЕ

MANAGER

n_v2c2363b002965436ebce301ced4634684

БАРАЊЕТО

Ние се вработи регионални агенти, менаџери и бизнис елити во светот

само да дојде да ни се придружат

400-800-3767


WhatsApp Online Chat !