Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

1.Can ви дадат примерок пред вистински цел?

- Да, Примероци не се проблем.

2. Може да се нарачана производи за нас како нашите примероци?

 - Да, тоа ќе Нашите инженер за вас.

3. Кои предности имате?

Feinade Апарати за растенијата се директно производителот во Ningbo Кина од 1992 година, имаме професионален развој, маркетинг и производство тим да ви понудиме на најконкурентна цена и најдобра услуга.

4. Која е вашата главна производ?

-Сите се 100% се фокусираат на автоматизација производи Voltge следење релето, релејна заштита на мотор, Волт-амперметри, пренапони заштитник, температура контролори.

5. Може ли да се печати свој логото?

 --Yes, Нашата компанија се достапни за мало и на големо и ОЕМ и ODM. 

6. Колку долго е гаранција за квалитет?

 - 18 месеци гаранција, нашите производи се 100% инспекција.

7 Колку време е реализација на времето?

 --It обично трае околу 3 - 5 работни денови за примерок цел и 10 - 25 дена за голема цел.

8. Што е вашиот начин на плаќање?

--Our рок на плаќање е Т / T, Aliexpress, Western Union, PayPal, пари Грам, L / C по видување.

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !