Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Rreth nesh

Me cilësi të mirë, ofrimit të shpejtë, reputacion të lartë dhe të përballueshme

Ningbo Feinade Electrical Appliance Co., Ltd ,   krijuar është e vendosur në Ningbo, Kinë. Ajo është 2 km larg nga Geely Automobile Parku Industrial. Kjo është një shkencë dhe teknologji ndërmarrje e integruar me R & D, prodhimin, tregtinë dhe të shërbimit. Bimore ka përqendruar në mbrojtjen motor për më shumë se vjet. Ajo është e specializuar në të gjitha kërkesat e teknologjisë mikrokoordinator vetme-chip në fushat e kontrollit industrial, elektronikat me energji dhe automobilave elektronike.

 

Nëse keni nevojë për zgjidhje industriale ... Ne jemi në dispozicion për ty

Ne ofrojmë zgjidhje të reja për përparim të qëndrueshëm. Ekipi ynë profesional punon për të rritur produktivitetin dhe kosto efektivitetit në treg

Na kontaktoni
3
4
2
5
558d18de76d4d
558d179abf33c
558d182bcbb74
558d1714b8d0f
32
3123
4314
timg
WhatsApp Online Chat !