Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Rreth nesh

9f6db111

Fnad Electrical Appliance Plant është një shkencë dhe teknologji ndërmarrje e integruar me R & D, prodhimin, tregtinë dhe të shërbimit. Kompania është 2 km larg nga Geely Automobile Parku Industrial në Ningbo, Kinë.

Ne jemi kryesor mbrojtjen motor dhe i specializuar në të gjitha kërkesat e teknologjisë mikrokoordinator vetme-chip në fushat e kontrollit industrial, elektronikat me energji dhe automobilave elektronike.

Produktet tona kryesore përfshijnë mbrojtës motorike, mbrojtës dështimit faza, mbrojtës rend faza, volt-ammeters, mbrojtës rritje, kontrolluesit e temperaturës, etj

Ne përpiqemi për të bërë që kompania të jetë e shënuar në Hong Kong në vitin 2020. Mirë se vini për të vizituar dhe të komunikojnë me ne.


WhatsApp Online Chat !