Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Na kontaktoni

a7f02937

Ningbo Feinade Electrical Appliance Co.,Ltd.

Adresë

146 xiaotang road, hangzhou bay new area, Ningbo city,Zhejiang province.

E-mail

feinade@cnfeinade.com

telefon

   0574-82354293
18067266931
   0574-82351033

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite
të shtunën: 10:00 në 2pm
dielën: Mbyllur

BASHKOHU ME NE

MANAGER

n_v2c2363b002965436ebce301ced4634684

KËRKESA

Ne jemi të rekrutuar agjentë rajonale, menaxherët dhe elitat e biznesit në mbarë botën

vijnë vetëm të bashkohen me ne

0574-82354283


WhatsApp Online Chat !