Aktuale rele Monitorimi JFY-701 - China Feinade Appliance elektrike
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Aktuale rele Monitorimi JFY-701

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  A ju të përballet me këto probleme?

  1. Alarmet nuk do të ndodhë para se të pajisjeve është e dëmtuar.

  2. Mbrojtja është e nevojshme për shkak të cilësisë së dobët të furnizimit me energji

       jashtë shtetit.

  Profili i kompanisë

  Lloji i ndërmarrjes: / Factory & Trading Company

  Produktet kryesore: Faza-rend Relay, Motor Mbrojtësi Relay , shifra ampermetër / voltmetër, Lightning mbrojtës rritje, kontrollues temperatura Compressor

  Management System Certifikimi: ISO 9000

  Vendndodhja: Zhejiang, China (Mainland)

   

  Info Basic

  Vendi i origjinës: Zhejiang, China (Mainland)

  Numri Model: JFY-701

  Teoria: rele aktuale

  Perdorimi: Protective

  Size: miniaturë

  Mbroni Feature: Sealed

  Kontakt Load: Lartë Power

   

   

  detajet e produktit

  3.1 Specifikimet kryesore / Rubrika Speciale

   

  Të dhënat teknike 

  lloj JFY-701
  Gama e tanishme 1-100A
  Time-aktuale karakteristike kohë të caktuar
  tension të vlerësuarat 220VAC, 50 / 60Hz
  gabimi në matje 1%
  funksionet mbrojtëse Overcurrent, mbyllur-rotor, humbje faza, çekulibroj faza
  funksione të tjera pushtet-on vonesë, reset auto
  treguesit LCD treguar rrymë, statusi operacion
  kontaktet output 1 C / O
  Kapaciteti i kontaktit 5A 250VAC
  Dimensionet (L * W D *) 70 * 44 * 98mm
  rritje vidhos fiksimin 

   Features

  - madhësi kompakte modular me strukturë integrues

    - Built-in LCD dhe tastiera të përballojë një të saktë, vendosjen dixhitale

    - Monitorimi tre-faza, mbyllur-rotor, overcurrent, humbje faza, faza e çekuilibrit

    - Adjustable Mënyra rishkruhet: rivendosur automatike ose reset manual

    - Adjustable vonesë pushtet-on

    - 1 C / O kontakt 

   

  Funksionet mbrojtëse

    - Short-qark - Locked-rotorit - mbirrymës        

    - humbje Faza - Faza çekulibroj  

   

  Aplikime tipike

      • Pompa • Fans • Blowers • Motors • kompresorë

   

  miratimet

  • CE • RoHS

   

  Kryesore Rajonet e eksportit

  Azi Australasia

  Eastern Europe Mid East / Afrika

  Amerika e Veriut në Evropën Perëndimore

  Qendrore / Amerika Jugore

   

  Packaging & Shippment 

  Packaging & Delivery:

  Details Paketimi:

  rele tensionit është paketë standarde anije që lundron mirë,

  1pcs kuti individ apo 5pcs në një kuti e mesme,

  100pcs në kuti kartoni.

  citat bazë është paketë bosh.

  Dizajni OEM është e pranueshme.

  Koha e dorëzimit 1-30days, sipas rendit sasi.

   

  Pagesa & dorëzimit

  Termi jonë e pagesës është T / T, Aliexpress, Western Union, PayPal, Money Gram, L / C, në shikim.

  Detajet për dorëzim: brenda 30-50days pas konfirmimit të rendit

   

  Advantage Konkurruese fillore

  Urdhërave të vogla pranuar Markë-name Parts Vendi i origjinës                          

  Distributorships Ofruara Lidhje elektronike përjetuar stafit

  Formojnë një gjelbër Garantimin e produktit / Garanci

  International Miratime Ushtarak Specifikimet Packaging

  Çmimi i produktit Features performancën e produktit

  Dorëzimit Prompt Cilësia Miratime Reputacioni

  Shembull shërbimit Frekuenca Available Customized

  çmimi i produktit: Affordable

  Product Delivery: Fast

  Pas shitjes shërbimi: e garantuar

  cilësinë e produktit: e besueshme

  efikasitetit të komunikimit: fast

   

  Siguria transportit: garantuar

  Çmimi Logistics: të lirë

  Ora transportit: fast

   

  gamë të ndryshme: e plotë

  Reputacioni i kompanisë: i mirë, i shkëlqyer,

  version i njëjtë i produktit: pagesa e inspektimit

  Kërkesat fabrikë Auditimit: OK

   

   

  1.Can ju furnizimit mostër para mënyrë reale?

   - Po, Mostrat nuk janë problem. 

   

   

  2. A mund të me porosi produkte për ne si mostra tona?

   - Po, inxhinier tonë do të për ju.

   

  3. Çfarë avantazhet keni?

   - :. Cixi Feinade Electrical Appliance Plant janë prodhues të drejtpërdrejtë në Ningbo Kinë, ne kemi zhvillim profesional, të marketingut dhe prodhimit ekip për të ju ofrojnë çmim më konkurruese dhe shërbim më të mirë.

   

  4. Cili është produkti juaj kryesor?

   - :. Ne jemi 100% të përqëndrohet në Automatizimi Produkte Voltge Relay Monitorimi ,Motor Mbrojtjes Rele , volt-ammeters, mbrojtës rritje, kontrolluesit e temperaturës.

   

  5. A mund të shtypura logon tonë?

   -.:Yes, Kompania jonë janë në dispozicion për shitje me pakicë dhe shumicë dhe OEM & ODM.

   

  6. Sa kohë është garantuar cilësinë?

   - garanci 18 muaj, produktet tona janë 100% inspektimit.

   

  7 Sa kohë është dorëzuar kohë?

   -: Kjo zakonisht merr rreth 3 - 5 ditë pune për qëllim mostër dhe 10 - 25 ditë për qëllim të mëdha.

   

  8. Çfarë është kushtet tuaja të pagesës?

  -. Termi jonë e pagesës është T / T, Aliexpress, Western Union, PayPal, Money Gram, L / C, në shikim.

   

   


 • Paraardhëse
 • Vazhdim:

 • produkteve të përafërta

  WhatsApp Online Chat !