Faza-rend Phase-humbje Relay TVR-2000b - China Feinade Appliance elektrike
Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

Faza sekuencë fazë-humbje rele TVR-2000b

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  E tensionit tre faza dhe Faza-sekuencë Faza-humbje rele

  A ju të përballet me këto probleme?

  1. Alarmet nuk do të ndodhë para se të pajisjeve është e dëmtuar.

  2. Mbrojtja e nevojshme për shkak të cilësisë së dobët të furnizimit me energji jashtë shtetit.

  Vlera jonë Design Produkte të rrisë vlerën e paneleve të kontrollit tuaj. Mbroni motore dhe pajisje të tjera nga tensione të paqëndrueshme në sistemin e furnizimit me energji elektrike. Zbuluar overvoltages, undervoltages, asimetri tensionit, rend faza, dhe humbje faza për furnizimin me energji elektrike tre-fazor.

  Profili i kompanisë

  Lloji i ndërmarrjes: / Factory & Trading Company

  Produktet kryesore: Faza-rend Relay, Motor Mbrojtësi Relay, shifra ampermetër / voltmetër, Lightning mbrojtës rritje, kontrollues temperatura Compressor

  Management System Certifikimi: ISO 9000

  Vendndodhja: Zhejiang, China (Mainland)

   

  Info Basic

  Vendi i origjinës: Zhejiang, China (Mainland)

  Numri Model: TVR-2000b, TVR-2000c

  Teoria: Voltage Relay

  Perdorimi: Protective

  Size: miniaturë

  Mbroni Feature: Sealed

  Kontakt Load: Lartë Power

  Funksioni: Faza Sequence, humbje faza, faza e çekuilibrit,

   Features: LCD Lehta

  Treguesit: LCD treguar operacion dhe statusi faji

  Tensioni nominal: AC220V-440, AC380-660V

  Output Kontakt: 1NO 1NC

  Kontakt Kapacitet: 6A 250VAC

  Montimi: Din hekurudhor

  Certifikatat: CE RoHS ISO9000

  Garancia: 18months

  Moq: 1PCS

   

  detajet e produktit

  3.1 Specifikimet kryesore / Rubrika Speciale

  funksion tension të vlerësuarat input * output Relay model
  Sekuenca fazë dhe 
  monitorimi humbje faza
  3-faza, 3-wire 220-440 VAC Rele 1 NC 1 NO TVR-2000b
  3-faza, 3-wire 380-660 VAC Rele 1 NC 1 NO TVR-2000c

  * Tensionit të furnizimit me energji elektrike është i njëjtë si tensionit input.

  Ratings

  tension të vlerësuarat input 3-faza, 200 deri 440 VAC (3-tela)
  load input Përafërsisht. 2.6 VA
  operativ 
  kohë
  faza 
  sekuencë
  1 s ± 0.05 s
  humbja faza 0,1 s max. 
  (kur tensioni ndryshon me shpejtësi nga 100% në 0% të tensionit nominal)
  treguesit LED Normal: Drita e gjelbër; humbje faza: dritë kuqe; Përmbysur: drita e verdhë
  Forma output Relay Output: SPDT kontakt 
  ratings rele Output Vlerësuar load 
  rezistente load 
  5 A në 250 VAC 
  5 në 30 VDC 
  Maksimale kalimi Kapacitet: 1,250 VA, 150 W 
  ngarkesës minimale: 5 VDC, 10 mA (vlerat reference) 
  Jeta Mekanike: 10 milionë operacionet min. 
  Jeta elektrike: 
  5 A në 250 VAC ose 30 VDC: 50.000 operacione 
  3 Një në 250 VAC / 30 VDC: 100.000 operacioneve
  Ambient operativ 
  temperatura
  -20 deri 60 ° C (pa kondensimit ose krem)
  temperatura Storage -25 deri 65 ° C (pa kondensimit ose krem)
  Ambient operativ 
  lagështia
  25% deri në 85% RH (pa kondensim)
  Storage lagështia 25% deri në 85% RH (pa kondensim)
  lartësi 2,000 m max.
  telat e aplikueshme telat e bllokuar, telat e ngurta ose ferrules
  Madhësia e aplikueshme tela 0.25 deri në 1.5 mm2 (AWG24 te AWG16)
  Teli force futje 8 N max. për tela AWG20
  Kaçavidë 
  force futje
  15 N max.
  Teli gjatësi nxjerrje 8 mm
  Gjatësia unazë metalike 8 mm
  Kapaciteti aktual 10 Një (per poli)
  Numri i 
  insertions
  50 herë
  peshë Approx.55g
  rritje Rritet me DIN Track, ose vidë në rritje
  përmasat 30 * 60 * 70 mm (W * D * H)

  specifikimet

  Input frekuenca 
  varg
  50 deri 60 Hz
  Faza humbje zbulimin 
  nivel
  80% ± 10% nga nominale hyrje llogaritjes Formules 
  = 1 - ((më i lartë fazë-fazë tensionit - ulët fazë-fazë tension) / 
  mesatar tre faza fazë-fazë tensionit)
  aplikueshme 
  standardet
  konform 
  standardet
  EN 60947-5-1 
  mjedis Installation (niveli i ndotjes 2, mbitensionit kategoria III)
  EMC EN 60947-5-1
  rezistenca izolimin 20 MΩ min. 
  Në mes të terminaleve të jashtme dhe rast 
  në mes të terminaleve të dhëna dhe terminalet dalëse
  Forca dielektrike 2.000 VAC për një minutë 
  Në mes të terminaleve të jashtme dhe rast 
  në mes të terminaleve të dhëna dhe terminalet dalëse
  Impuls të përballojë 
  tensionit
  6 kV (në mes të terminaleve të gjalla dhe të ekspozuar, pjesët jo-ngarkuara metalike)
  rezistenca Vibration Frekuencë: 10 deri në 55 Hz, 0.35 mm amplituda single 
  10 Masa e 5 min secili në X, Y, Z dhe drejtimet
  rezistenca Shock 100 m / s2, 3 herë secili në 6 drejtime përgjatë 3 akseve
  Shkalla e mbrojtjes Terminalet: IP20

  ♦ Features

    - Trefazor monitorimi i sekuencës faza, humbje faza, dhe faza çekulibroj

    - Mundësuar nga qark matës

    - 1 C / O kontakt

    - 3 LEDs për tregues të statusit

   

  ♦ Funksionet mbrojtëse

    - sekuencë Faza

    - humbje Faza

    - Faza çekulibroj

   

  ♦ Aplikime tipike

      • Pompa • Tifozët

      • Blowers • Motors

      • kompresorë

   

  ♦ Miratimet

  • CE • RoHS

   

  ♦ avantazh

   Formacion përfshin një 30-mm hollë, modelin kompakt.

  • rezistencë më të madhe ndaj zhurmës inverter.

  • bën dallimin midis fazave të sakta, rend faza, dhe humbjen e fazës kur pushteti është kthyer më.

  • Mbështet humbje zbulimin faza kur motori është duke vepruar.

  • Statusi Output mund të monitorohet duke përdorur tregues LED.

  Mbrojtja nga dështimi faza, rend faza, çekulibroj tensionit; saktë kohë vonesë, konsumi i energjisë e Ulët

  dizajn kompakt, pesha të lehta, jetë të gjatë shërbimi, të sakta në kohë vonesë.

  Dizajni Modularizimi për ndeshjen me rritje hekurudhor.

  konsumit të ulët të energjisë dhe kursimit të energjisë

  • Ideal për të parandaluar veprimin e kundërt të motore.

   Kryesore Rajonet e eksportit

  Azi Australasia

  Eastern Europe Mid East / Afrika

  Amerika e Veriut në Evropën Perëndimore

  Qendrore / Amerika Jugore

   

  Details Paketimi:

  rele tensionit është paketë standarde anije që lundron mirë,

  1pcs kuti individ apo 5pcs në një kuti e mesme,

  100pcs në kuti kartoni.

  citat bazë është paketë bosh.

  Dizajni OEM është e pranueshme.

  Koha e dorëzimit 1-30days, sipas rendit sasi.

   

  Pagesa & dorëzimit 

  Termi jonë e pagesës është T / T, Aliexpress, Western Union, PayPal, Money Gram, L / C, në shikim.

  Detajet për dorëzim: brenda 30-50days pas konfirmimit të rendit

   

   

  Advantage Konkurruese fillore

  Urdhërave të vogla pranuar Markë-name Parts Vendi i origjinës                          

  Distributorships Ofruara Lidhje elektronike përjetuar stafit

  Formojnë një gjelbër Garantimin Product / Garanci (亦可 单独 添加)

  International Miratime Ushtarak Specifikimet Packaging

  Çmimi i produktit Features performancën e produktit

  Dorëzimit Prompt Cilësia Miratime Reputacioni

  Shembull shërbimit Frekuenca Available Customized

  çmimi i produktit: Affordable

  Product Delivery: Fast

  Pas shitjes shërbimi: e garantuar

  cilësinë e produktit: e besueshme

  efikasitetit të komunikimit: fast

  Siguria transportit: garantuar

  Çmimi Logistics: të lirë

  Ora transportit: fast

  gamë të ndryshme: e plotë

  Reputacioni i kompanisë: i mirë, i shkëlqyer,

  version i njëjtë i produktit: pagesa e inspektimit

  Kërkesat fabrikë Auditimit: OK

   

  1.Can ju furnizimit mostër para mënyrë reale?

   - Po, Mostrat nuk janë problem.

   

  2. A mund të me porosi produkte për ne si mostra tona?

   - Po, inxhinier tonë do të për ju.

   

  3. Çfarë avantazhet keni?

   - :. Cixi Feinade Electrical Appliance Plant janë prodhues të drejtpërdrejtë në Ningbo Kinë, ne kemi zhvillim profesional, të marketingut dhe prodhimit ekip për të ju ofrojnë çmim më konkurruese dhe shërbim më të mirë.

   

  4. Cili është produkti juaj kryesor?

   - :. Ne jemi 100% të përqëndrohet në Automatizimi Produkte Voltge Monitorimit Relay, Motor mbrojtjes rele, volt-ammeters, mbrojtës rritje, kontrolluesit e temperaturës.

   

  5. A mund të shtypura logon tonë?

   -.:Yes, Kompania jonë janë në dispozicion për shitje me pakicë dhe shumicë dhe OEM & ODM.

   

  6. Sa kohë është garantuar cilësinë?

   - garanci 18 muaj, produktet tona janë 100% inspektimit.

   

  7 Sa kohë është dorëzuar kohë?

   -: Kjo zakonisht merr rreth 3 - 5 ditë pune për qëllim mostër dhe 10 - 25 ditë për qëllim të mëdha.

   


 • Paraardhëse
 • Vazhdim:

 • produkteve të përafërta

  WhatsApp Online Chat !